SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Biuro +48 574 689 496
Biuro +48 737 814 197
Dział techniczny
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Chcesz stworzyć doskonały kaseton podświetlany LED? WarMAX podpowiada, jak to zrobić

Reklamy warMAX » Blog » Chcesz stworzyć doskonały kaseton podświetlany LED? WarMAX podpowiada, jak to zrobić

Chcesz stworzyć doskonały kaseton podświetlany LED? WarMAX podpowiada, jak to zrobić

Wśród wielu nośników reklamy zewnętrznej, podświetlany kaseton charakteryzuje się możliwością promowania firmy nawet po zmroku. Skorzystaj z tego przywileju i daj sobie szansę na wyrobienie przewagi nad konkurencją. W tym małym poradniku podpowiadamy, gdzie warto poszukać kluczy do marketingowego sukcesu. Jako doświadczeni specjaliści wiemy, jak powinien wyglądać Twój kaseton reklamowy LED.

W przypadku kasetonów jakość tekstu, a nie jego ilość. Zdecyduj się na minimalizm

Inwestując w nowoczesną reklamę chciałbyś przekazać maksimum informacji na temat Twojego przedsiębiorstwa. To oczywiste, jednak takiego zabiegu warto unikać. Przesyt komunikacyjny nie będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku wszystkich nośników outdoor marketingu. Dlaczego? Profesjonalne badania wskazują, że potencjalny Klient na zapoznanie się z promocją przeznaczy zaledwie 5 sekund. Jeżeli w tym czasie nie będziesz w stanie zainteresować odbiorcy, szansa na zarobienie pieniędzy bezpowrotnie przepadnie. Bloczki tekstu automatycznie odrzucają. Nasza firma WarMAX doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nowoczesny kaseton podświetlany LED projektujemy w oparciu o szereg sprawdzonych przez lata metod. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój nośnik cechował się nie tylko pierwszorzędnej klasy podświetleniem, ale również pięknym wzornictwem.

WarMAX łączy design z pierwszorzędnym poziomem wytrzymałości!

Dobrze przemyślane wzornictwo to zaledwie połowa sukcesu. Warto pamiętać o tym, że kasetony podświetlane LED w zdecydowanej większości przypadków instalowane są na zewnątrz. Wymaga to od komponentu doskonałego poziomu odporności na szereg destrukcyjnych czynników, takich jak chociażby deszcz, śnieg czy silne podmuchy wiatru. W firmie WarMAX korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów produkcyjnych. Stanowi to gwarancję możliwości wykorzystywania reklamy przez naprawdę wiele lat.

2020-10-05T09:01:21+00:00