Wśród wielu nośników reklamy zewnętrznej, podświetlany kaseton charakteryzuje się możliwością promowania firmy nawet po zmroku. Skorzystaj z tego przywileju i daj sobie szansę na wyrobienie przewagi nad konkurencją. W tym małym poradniku podpowiadamy, gdzie warto poszukać kluczy do marketingowego sukcesu. Jako doświadczeni specjaliści wiemy, jak powinien wyglądać Twój kaseton reklamowy LED.

W przypadku kasetonów jakość tekstu, a nie jego ilość. Zdecyduj się na minimalizm

Inwestując w nowoczesną reklamę chciałbyś przekazać maksimum informacji na temat Twojego przedsiębiorstwa. To oczywiste, jednak takiego zabiegu warto unikać. Przesyt komunikacyjny nie będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku wszystkich nośników outdoor marketingu. Dlaczego? Profesjonalne badania wskazują, że potencjalny Klient na zapoznanie się z promocją przeznaczy zaledwie 5 sekund. Jeżeli w tym czasie nie będziesz w stanie zainteresować odbiorcy, szansa na zarobienie pieniędzy bezpowrotnie przepadnie. Bloczki tekstu automatycznie odrzucają. Nasza firma WarMAX doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nowoczesny kaseton podświetlany LED projektujemy w oparciu o szereg sprawdzonych przez lata metod. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój nośnik cechował się nie tylko pierwszorzędnej klasy podświetleniem, ale również pięknym wzornictwem.

WarMAX łączy design z pierwszorzędnym poziomem wytrzymałości!

Dobrze przemyślane wzornictwo to zaledwie połowa sukcesu. Warto pamiętać o tym, że kasetony podświetlane LED w zdecydowanej większości przypadków instalowane są na zewnątrz. Wymaga to od komponentu doskonałego poziomu odporności na szereg destrukcyjnych czynników, takich jak chociażby deszcz, śnieg czy silne podmuchy wiatru. W firmie WarMAX korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów produkcyjnych. Stanowi to gwarancję możliwości wykorzystywania reklamy przez naprawdę wiele lat.