SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Czy kaseton podświetlany LED to skuteczny nośnik reklamy? Odpowiadamy!

Reklamy warMAX » Blog » Czy kaseton podświetlany LED to skuteczny nośnik reklamy? Odpowiadamy!

Czy kaseton podświetlany LED to skuteczny nośnik reklamy? Odpowiadamy!

Jest jedną z najczęściej wybieranych form reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Pozwala efektownie zaprezentować logo firmy lub zaprosić do skorzystania z oferty. Kaseton podświetlany, bo to o nim mowa, należy do grona nowoczesnych nośników reklamy. Czy w tym przypadku popularność idzie w parze ze skutecznością? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym wpisie. Jeśli szukasz rozwiązania, które pomoże Ci wypromować swoją markę, koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem!

Daj się rozpoznać swoim potencjalnym klientom. Kaseton może Ci w tym pomóc

Zadaniem kasetonów świetlnych jest przyciągnięcie uwagi przechodniów. Efektownie wykonana tablica może zainteresować potencjalnych klientów, jak też ułatwić znalezienie wejścia osobom, które już wiedzą, dokąd chcą trafić. Wyraźnie podświetlony kaseton jest doskonale widoczny nie tylko w dzień, ale również wieczorem i w nocy. Dzięki temu każdy przechodzień wie, gdzie mieści się dana firma. Nie ma wątpliwości, że kaseton podświetlany LED to nośnik reklamowy, obok którego trudno jest przejść obojętnie. Innowacyjny system podświetlenia może obejmować litery, tło lub całość. W zależności od zastosowanego rozwiązania, rezultat będzie zupełnie inny – za każdym razem równie ciekawy. Co ważne, kasetony LED to solidne konstrukcje, które można montować wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Z reguły nie zamieszcza się na nich długich haseł reklamowych. Zazwyczaj jest to nazwa firmy plus ewentualnie logotyp. W warMAX wiemy, że najprostsze rozwiązania bardzo często okazują się najskuteczniejsze. Nie zarzucając odbiorcy nadmiarem tekstu osiąga się doskonały efekt: promocję, która przekłada się na zysk. Montując kaseton podświetlany nad wejściem do firmy, można niewielkim kosztem otrzymać reklamę, generującą sprzedaż.

Na jakie aspekty zwrócić uwagę, wybierając kaseton podświetlany LED?

Żeby zamówiony nośnik reklamy rzeczywiście przynosił zyski, już na etapie projektowania należy uwzględnić określone czynniki. Istotny jest przede wszystkim rozmiar kasetonu. Musi on być ściśle dopasowany do miejsca, w jakim wyrób zostanie zamontowany. Kolejny ważny element to grubość płyty kompozytowej. Należy pamiętać o tym, że kaseton zostanie przytwierdzony do ściany albo elewacji. Powinien mieć wymiary, które zapewnią mu maksymalną atrakcyjność. Dla pewności, że treść zamieszczona na nośniku będzie idealnie widoczna, oprócz podświetlenia LED, można zdecydować się opcję wypukłych liter. Wyróżniona w ten sposób grafika albo nazwa firmy szczególnie rzuca się w oczy. Jako polski producent kasetonów, możemy zaproponować Państwu szereg dodatkowych rozwiązań, takich jak m. in. kolce, czujnik zmierzchu lub programowy wyłącznik czasowy. Dzięki nim inwestycja w nośnik reklamy spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego omówimy Państwa koncepcję na kaseton podświetlany LED i zaproponujemy optymalne rozwiązanie, gwarantujące skuteczność na wysokim poziomie.

2020-03-02T08:59:01+00:00