Jedną z istotnych, aczkolwiek nie zawsze stosowanych marketingowego abecadła, jest ta dotycząca wyjątkowości brandu. W dużym skrócie i uproszczeniu: każda firma zajmuje ściśle określoną pozycję na rynku, a promowany przez nią produkt dysponuje konkretnym zestawem atutów. Wobec tego dla takiej marki istnieje tylko jedna optymalna strategia promocji, która może przynieść najlepsze możliwe efekty. W firmie warMAX zawsze działamy zgodnie z tą regułą. Tworząc kasetony podświetlane LED oraz inne nośniki reklamowe nie przerabiamy gotowców, tylko projektujemy je całkowicie od nowa.

Elementy identyfikacji wizualnej muszą przekazywać konkretne wartości i wywoływać dobre skojarzenia

Dobór kroju i wielkości liter, kompozycja kolorystyczna, symbolika składowych logo – to i tak jedynie niewielka część detali, które mają elementarne znaczenie w kreacji brandu. Opracowanie graficznego systemu znaków, będącego wizualną wizytówką marki, należy poprzedzić dokładnym rozpoznaniem potrzeb oraz oczekiwań potencjalnych klientów. Rozwiązania, które podobają się jednej grupie społecznej, drugiej niekoniecznie przypadną do gustu. Trzeba ustalić, z jak największym stopniem prawdopodobieństwa, kto dokładnie wykazuje realne zainteresowanie danym produktem lub usługami.

Im więcej informacji o profilu docelowych odbiorców, tym łatwiej zaprojektować kaseton podświetlany LED dopasowany do wcześniej założonych celów marki. W firmie warMAX jesteśmy doskonale przygotowani do realizacji każdego projektu – możemy również zaproponować parę własnych pomysłów, jeżeli marka wciąż szuka własnej tożsamości. Współpracowaliśmy z przedsiębiorstwami z wielu różnych branż. Od gastronomii, przez motoryzację czy odzież sportową, aż po instytucje finansowe czy koncerny paliwowe – zawsze z bardzo dobrym skutkiem.

Precyzyjne wykonanie kasetonu podświetlanego LED stanowi najlepszą gwarancję jego jakości i trwałości

W kreowaniu spójnego, silnego wizerunku brandu niezwykle istotne jest zachowanie konsekwencji. Długofalowa strategia komunikacji marketingowej powinna zakładać systematyczne wzmacnianie przekazu, za pomocą wszelkich dostępnych środków i kanałów. Dlatego wszelkie fizyczne nośniki reklamowe, w tym przygotowane przez warMax kasetony podświetlane LED, najpewniej będą wykorzystywane przez dłuższy czas. Dlatego nie dopuszczamy do sytuacji, w których jakikolwiek element mógłby ulec uszkodzeniu przez deszcz czy słoneczne promieniowanie UV. Podczas realizacji stosujemy wyłącznie najlepsze materiały, odporne na czynniki pogodowe i zachowujące pełnię walorów estetycznych. Więcej informacji udzielimy w trakcie konsultacji, a na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy specjalne, darmowe narzędzie do wstępnej wyceny kasetonów podświetlanych.