SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Folie One Way Vision

Reklamy warMAX » Folie One Way Vision
Folie One Way Vision2019-05-15T09:57:22+00:00
Folia One Way Vision

Oklejanie szyb sklepowych, drzwi, witryn czy okien autobusów to skuteczny sposób reklamy, który przyciąga uwagę odbiorcy. Dlatego też, dla naszych klientów oferujemy nowoczesną folię okienną, która pozwala na tworzenie efektownych kreacji. W swoich realizacjach wykorzystujemy folię OWV. W przeciwieństwie do innych rozwiązań nie zaciemnia ona bowiem wnętrza budynku czy pojazdu.

Czym jest folia OWV? To nowoczesny materiał, który posiada strukturę podobną do plastra miodu. Na jej powierzchni znajdują się niewielkie otwory (perforacje), które sprawiają, że z zewnątrz reklama jest widoczna, we wnętrzu zaś możemy bez żadnych problemów oglądać rzeczywistość za oknem. Jest to również tania forma reklamy, która pozwoli Ci sporo zaoszczędzić.

Skuteczna reklama na witrynie sklepowej

Jednym z podstawowych zastosowań folii OWV jest oklejanie witryn sklepowych. W dzisiejszych czasach chcemy bowiem zwrócić uwagę odbiorcy już „od progu”, a duża reklama na całej powierzchni witryny doskonale się do tego nadaje. Na folii OWV można wykonać dowolny nadruk – zarówno napisy, jak i grafikę. Daje to sporo możliwości aranżacyjnych.

Co ważne, jakość nadruku na tego rodzaju folii ściennej jest fotograficzna. Wszystkie elementy reklamy są więc doskonale widoczne. Folia ta sprawdzi się więc w każdym rodzaju sklepu – od spożywczego, po butik z eleganckimi ubraniami. Zaletą folii jest również możliwość łatwego jej usunięcia, dzięki czemu reklamy możemy bezproblemowo zmieniać zgodnie z zapotrzebowaniem.

Jak stosować folię OWV

Stosowanie folii One Way Vision nie jest zadaniem trudnym. Z powodzeniem możemy przykleić ją do każdej płaskiej powierzchni – witryny sklepowej, okna, drzwi czy karoserii samochodu. Przed aplikacją folii należy dokładnie odtłuścić powierzchnię, na której ma się znaleźć. Dzięki temu dokładnie przyklei się do danego materiału.

Kolejny krok to delikatne przeniesienie jej na klejoną powierzchnię. Ponieważ folia ta z powodu perforacji ma zmniejszoną powierzchnię klejenia, warto być uważnym i nie działać gwałtownie. Dzięki temu unikniemy ryzyka powstawania bąbelków powietrza czy nierówności. Dla naszych klientów możemy zaaplikować folię na wskazane powierzchnie. Nasi doświadczeni pracownicy poradzą sobie z tym bez trudu.

Dostępne rozmiary folii OWV

Folia OWV występuje w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz wykorzystać ją do stworzenia każdej reklamy. Standardowo, występuje w rolkach o długości 30 oraz 50 metrów bieżących. Rozmiary rolek również są różne. Mówimy o szerokościach takich jak 98cm, 107cm, 137cm, oraz 160cm. Z łatwością dobierzemy więc rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.