SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Kasetony Reklamowe

Reklamy warMAX » Kasetony Reklamowe
Kasetony Reklamowe2019-05-15T09:57:30+00:00
kaseton led
kasetony podświetlane
Kaseton z profili aluminiowych

Kasetony reklamowe są nowoczesną formą reklamy, która jest zauważalna o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na dworze. Wszystko to, dzięki innowacyjnemu systemowi podświetlenia oraz materiałom, stosowanym do ich wykonania. Oferujemy tanie kasetony reklamowe znakomitej jakości, które wytwarzamy z odpornego winylu oraz wytrzymałego Dibondu, który jest materiałem kompozytowym z tworzywa sztucznego i aluminium. Najważniejszą cechą, jaka charakteryzuje nasze kasetony reklamowe, jest niczym nieograniczone ogromne pole możliwości kreatorskich, pozwalające opracowywać kasetony z różnymi napisami oraz grafikami. Co więcej, nasze kasetony świetlne warMAX są stosunkowo tanie – to wyjątkowo konkurencyjna oferta na terenie Warszawy. Zadowolenie Klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego w pełni dostosowujemy się do potrzeb osób, zamawiających kaseton reklamowy oparty na ich własnej koncepcji. Dzięki temu zarówno kolorystyka, jak i wymiary reklamy świetlnej, zawsze są zgodne z projektem określonym przy składaniu zamówienia.

kasetony świetlne
kaseton reklamowy

Kaseton reklamowy o nowoczesnej konstrukcji. Tak wygląda reklama XXI wieku

Reklama w postaci kasetonu stanowi jedną z bardziej efektownych form promocji. Można ją zamontować na różnych powierzchniach, choć najczęściej jest to ściana zewnętrzna budynku, tuż nad wejściem do firmy. Na przedniej części kasetonu umieszczona zostaje grafika, z opcją jej podświetlenia w różnych wariantach kolorystycznych. Jednostronny kaseton reklamowy sprawdzi się, jako świetnie widoczny szyld oznaczający wejście. Z kolei dwustronny projekt, zamiast blachy na tylnej części, będzie posiadał drugą grafikę, a montaż nastąpi za pomocą uchwytu, mocowanego do ściany budynku. Nasze kasetony reklamowe warMAX konstruujemy w taki sposób, żeby służyły przez długie lata, nie zmieniając swojego unikalnego wyglądu. Materiały, na których pracujemy, są selekcjonowane i spełniają wszelkie wymogi, gwarantujące trwałość reklamy. Zapewniamy idealnie wykończone realizacje gwarantując, że każda reklama kasetonowa zamówiona u nas, zostanie wykonana z najwyższą starannością. Na naszej stronie internetowej można samodzielnie sporządzić wycenę kasetonu, wprowadzając odpowiednie dane do wskazanych okienek. Tu należy podkreślić, że jest to wyłącznie orientacyjny cennik, pozwalający zorientować się w atrakcyjnych cenach kasetonów reklamowych. Szczegółowych informacji takich, jak cena i czas realizacji, udzielamy dopiero, znając więcej szczegółów na temat kasetonu, który Klient chciałby zamówić.