SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Kasetony świetlne LED

Reklamy warMAX » Kasetony Reklamowe » Kasetony świetlne LED
Kasetony świetlne LED2019-06-24T13:10:51+00:00

Kasetony świetlne są bardziej zaawansowaną wersją tradycyjnego kasetonu reklamowego. Ich sekret tkwi w diodach LED. Profesjonalne kasetony podświetlane są dużo lepiej widoczne wieczorem i w nocy. Odznaczają się bowiem na tle budynków dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce grafiki oraz rodzajowi podświetlenia. Nowoczesny kaseton LED jest zasilany od wewnątrz, zapewniając efekt wizualny w dobrym guście. Taka reklama nie jest nachalna, a jednocześnie spełnia swoje zadanie – podświetlany kaseton zapada w pamięć dużo bardziej, niż jego klasyczny odpowiednik. Decydując się na promocję z użyciem kasetonu, zwiększasz swoje szanse na rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów. Podświetlane kasetony reklamowe nie generują dużych kosztów, ponieważ używane w nich diody LED nie wymagają częstych wymian. Za to zapewniają równomierne oświetlenie szyldu przez cały czas albo w wybranych godzinach. Z naszych usług korzystają znane firmy na terenie miasta Warszawa, a także z całej Polski. Są to duże sieci handlowe oraz rozpoznawalni przedsiębiorcy, którzy pragną zapewnić sobie reklamę dającą szybkie rezultaty. Kasetony świetlne warMAX są niezastąpionym produktem do celów reklamowych.

Oferujemy kasetony podświetlane, których nikt nie przeoczy. Promuj swoją firmę razem z nami!

Jak wiadomo, kaseton reklamowy LED to jedna z tańszych form promocji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W zależności od wymiarów tabliczki można na niej zamieścić dowolne ilości tekstu, ale zbyt wiele zadrukowanej powierzchni też nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wystarczy wzbogacić podświetlany kaseton reklamowy o nazwę swojej firmy, wypunktować podstawowe świadczone usługi i pozostawić kontakt do siebie. Jako urozmaicenie polecamy małą grafikę, która będzie obrazować to, co klient zastanie, odwiedzając naszą firmę. Taki kaseton LED znajdzie zastosowanie np. w restauracjach. Kaseton podświetlany LED wbrew temu, co się powszechnie uważa, nie kosztuje krocie. Trzeba tylko znaleźć producenta, który wykonuje podświetlane kasetony reklamowe z pasją, nie zaś z nastawieniem na zysk. Takie projekty powstają u nas, w siedzibie warMAX. Zależy nam, żeby Klienci mogli zamawiać tu kasetony świetlne LED z pewnością, że otrzymają produkt zgodny z tym określonym w pierwotnej koncepcji. Nie owijamy w bawełnę, dlatego udostępniamy bezpłatne narzędzie do wyceny kasetonów podświetlanych. Mimo, że cena za kaseton reklamowy to składowa wielu czynników (wymiary, rodzaj, kolorystyka, opcje dodatkowe), korzystając z tej opcji można sprawdzić, jaki mniej więcej będzie koszt za podświetlany kaseton reklamowy od polskiego producenta. Odkryj nasz cennik i zamów kaseton świetlny w atrakcyjnej cenie.

Niech Twoja firma będzie widoczna w dzień i w nocy. Nasz kaseton podświetlany Ci w tym pomoże!

Tradycyjne kasetony reklamowe, choć niezwykle skuteczne, mają jedną wadę – nie widać ich w ciemności. Jeżeli zatem zależy Ci na widoczności niezależnie od godziny dostrzegalnej na zegarkach, zainwestuj w podświetlaną wersję. Dzięki diodom LED zamieszczonym w konstrukcji kasetony świetlne odznaczają się na ścianach budynków, przykuwając wzrok i zachęcając potencjalnych Klientów do odwiedzenia siedziby firmy. W tak dużym mieście, jak Warszawa czy inne miasta wojewódzkie, skuteczna reklama jest niezbędna. Duża konkurencja sprawia, że niełatwo przebić się ze swoją ofertą. Masz taki problem? Zawieś na ścianie kaseton podświetlany LED od warMAX, a zobaczysz, jak szybko Twoja firma odnotuje wzrost sprzedaży! Ten typ reklamy nie narzuca się bowiem odbiorcom i przez to działa doskonale. Nowoczesny kaseton LED od razu zapisuje się w pamięci przechodnia i wzbudza jego ciekawość. Dzięki temu Twoja działalność staje się rozpoznawalna, a oferta atrakcyjna dla potencjalnych Klientów. Wbrew pozorom, taki kaseton reklamowy nie kosztuje dużo. Diody LED są wytrzymałe, a przy tym ich cena jest przystępna, toteż oświetlenie kasetonu nie pochłonie całego budżetu i jednocześnie zapewni błyskawiczne rezultaty. Dlatego na kasetony świetlne od warMAX decydują się znane sieci handlowe i wpływowi przedsiębiorcy z całej Polski, głównie z miasta Warszawa. Dołącz do nich i Ty!

Nowoczesny kaseton reklamowy LED to idealny sposób na skuteczną promocję. Przekonaj się sam!

Chcesz zareklamować swoją firmę, ale musisz trzymać się ustalonego z góry budżetu? Postaw na jedną z najtańszych, a jednocześnie najbardziej skutecznych metod promocji – na kaseton podświetlany! W tak dużej metropolii, jak Warszawa, wyróżnienie się spośród innych jest koniecznością, aby przyciągnąć do siebie Klientów. Poznaj zatem możliwości, jakie daje Ci kaseton LED od warMAX! Różnorodne wymiary dostępnych u nas tablic reklamowych pozwalają na zastosowanie wielu rodzajów czcionek, a także dużej ilości tekstu. I chociaż zazwyczaj, patrząc na kasetony świetlne, dostrzegamy głównie nazwę i logo firmy, niekiedy dodatkowe informacje są potrzebne. Dobrze zatem wiedzieć, że w razie konieczności masz taką opcję, prawda? Zwykle jednak wystarczy nazwa oraz hasło przewodnie przedsiębiorstwa, jak również logo lub mała grafika, i takie rozwiązanie polecamy. Taki kaseton podświetlany zobrazuje ofertę, jaką potencjalny Klient zastanie po wejściu do siedziby firmy. Mimo, że miejscem naszej pracy jest Warszawa, produkowane przez nas kasetony reklamowe LED charakteryzuje korzystna cena. Dbamy o to, byś był zadowolony nie tylko z efektu działań, ale też z ich kosztu. Udostępniamy Ci więc orientacyjny cennik usług, ale to nie wszystko. Na naszej stronie internetowej możesz też bezpłatnie wycenić swój wymarzony kaseton podświetlany. Narzędzie, które przygotowaliśmy, jest proste w obsłudze i intuicyjne, więc już w kilka minut możesz dowiedzieć się, ile zapłacisz za reklamę swojej działalności. Uwzględnia ono zarówno wymiary produktu, jak i jego rodzaj czy pocje dodatkowe, którymi ma wyróżnić się kaseton reklamowy LED. Wybieraj spośród bogatej palety kolorów, a jeśli masz dodatkowe sugestie lub pytania, skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy i skonstruujemy kaseton LED, który będzie ją godnie reklamował. Działamy w mieście Warszawa, ale zapraszamy do nas Klientów z całej Polski – również Ciebie!