SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Kasetony świetlne LED

Reklamy warMAX » Kasetony Reklamowe » Kasetony świetlne LED
Kasetony świetlne LED2018-12-10T12:15:19+00:00
kasetony podświetlane

Ten typ kasetonów jest bardziej zaawansowaną wersją tradycyjnego kasetonu reklamowego. Projekty podświetlane są dużo lepiej widoczne wieczorem i w nocy, odznaczając się na tle budynków dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce grafiki oraz rodzajowi podświetlenia. Nowoczesny kaseton LED jest zasilany od wewnątrz, zapewniając efekt wizualny w dobrym guście. Taka reklama nie jest nachalna, a jednocześnie spełnia swoje zadanie – podświetlany kaseton zapada w pamięć dużo bardziej, niż jego klasyczny odpowiednik. Decydując się na promocję z użyciem kasetonu, zwiększasz swoje szanse na rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów. Podświetlane kasetony reklamowe nie generują dużych kosztów, ponieważ używane w nich diody LED nie wymagają częstych wymian, zapewniając równomierne oświetlenie szyldu przez cały czas albo w wybranych godzinach. Z naszych usług korzystają znane firmy z całej Polski. Są to duże sieci handlowe oraz rozpoznawalni przedsiębiorcy, którzy pragną zapewnić sobie reklamę, dającą szybkie rezultaty. Kasetony świetlne warMAX są niezastąpionym produktem do celów reklamowych.

Oferujemy kasetony podświetlane, których nikt nie przeoczy. Promuj swoją firmę, nie tracąc majątku na reklamę

Jak wiadomo, kaseton reklamowy LED to jedna z tańszych form promocji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W zależności od wymiarów tabliczki, można na niej zamieścić dowolne ilości tekstu, przy czym odradza się zarzucanie przechodniów natłokiem informacji. Wystarczy wyeksponować nazwę swojej firmy, wypunktować podstawowe ze świadczonych usług i pozostawić kontakt do siebie. Jako urozmaicenie polecamy małą grafikę, która będzie obrazować to, co klient zastanie, odwiedzając naszą firmę. Taki kaseton LED znajdzie zastosowanie np. w restauracjach. Kaseton podświetlany LED wbrew temu, co się powszechnie uważa, nie kosztuje kroci. Pod warunkiem znalezienia producenta, który wykonuje podświetlane kasetony reklamowe z pasją, nie zaś nastawieniem na zysk. Takie projekty powstają u nas, w warszawskiej siedzibie warMAX. Zależy nam, żeby Klienci mogli zamawiać tu kasetony świetlne LED bez obaw, że otrzymają produkt niezgodny z tym, określonym w pierwotnej koncepcji. My nie owijamy w bawełnę. Dlatego udostępniamy bezpłatne narzędzie do wyceny kasetonów podświetlanych. Mimo, że cena za kaseton reklamowy to składowa wielu czynników (wymiary, rodzaj, kolorystyka, opcje dodatkowe), korzystając z opcji wyceny można sprawdzić, jaki mniej więcej będzie koszt za podświetlany kaseton reklamowy od polskiego producenta. Odkryj nasz cennik i zamów kaseton świetlny w atrakcyjnej cenie.