SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Drewniane kasetony reklamowe

Reklamy warMAX » Drewniane kasetony reklamowe
Drewniane kasetony reklamowe2019-05-15T09:57:16+00:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPoszukując efektownych i zwracających uwagę form reklamy, coraz częściej skłaniamy się nie w kierunku nowoczesnych rozwiązań, a powrotu do tradycji. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty kasetonów reklamowych wykonanych z drewna. Tworzymy je oraz montujemy na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach.

To, co wyróżnia nasze kasetony drewniane, to nie tylko wysoka jakość użytych materiałów, ale również szerokie możliwości wyboru koloru – możemy bowiem wykorzystać w produkcji każdy odcień z palety RAL. Dzięki temu drewniane kasetony z naszej oferty są w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Warto również dodać, że charakteryzują się one przystępną, atrakcyjną ceną.

Stylowy i niepowtarzalny wygląd

Dlaczego warto wybrać kasetony z drewna? Przede wszystkim z powodu niebanalnego, oryginalnego designu, który przyciąga uwagę. Kasetony te są eleganckie, zgodne z najnowszymi trendami, a przy tym perfekcyjne wykonane. Lakierowanie sprawia, że są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co znacznie wydłuża ich żywotność.

Warto dodać, że drewniane kasetony mogą być nie tylko formą reklamy, ale również dekoracją Twojego domu lub firmy. Oferujemy możliwość wykonania dowolnych grafik i nadruków na kasetonach o dowolnych wymiarach. Dzięki temu możesz wiec np. stworzyć niebanalne dekoracje lub prezent dla osoby Ci bliskiej. Wszystko to w bardzo dobrej cenie.

Dlaczego warto wybrać kasetony z drewna

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm odchodzi od nachalnych, sztucznych form reklamy, które zaśmiecają przestrzeń publiczną. Wybierając kasetony z drewna nie naruszamy estetyki okolicy, a jednocześnie nadal skutecznie docieramy do klientów. Warto również dodać, że drewniane kasetony to rozwiązanie ekologiczne, które nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.