SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Litery przestrzenne 3D

Reklamy warMAX » Litery przestrzenne 3D
Litery przestrzenne 3D2019-05-15T09:57:37+00:00
 litery przestrzenne
litery 3d
napisy 3d

Poszukując atrakcyjnego sposobu zaprezentowania nazwy oraz logotypu swojej firmy, warto zdecydować się na litery przestrzenne, które stworzą zadziwiająco efektowną formę promocji, widoczną już z daleka. Trójwymiarowe litery 3D blokowe, które oferujemy, są trwałe i zachowują niezmienną formę w różnych warunkach atmosferycznych. Realizowane przez nas litery przestrzenne 3D cechuje przystępna cena, jedna z najbardziej konkurencyjnych w Warszawie.

Specjalnie dla naszych Klientów opracowaliśmy szeroką ofertę na przykuwające uwagę litery przestrzenne, z której każdy może wybrać to, czego potrzebuje. Wykonujemy perfekcyjnie wykończone napisy 3D ze styroduru, tworzyw sztucznych, aluminium oraz blachy. Wśród nich znajdują się zarówno litery trójwymiarowe bez podświetlenia, jak i takie, które możemy dodatkowo oświetlić, kierując światło w różnych kierunkach, określonych w projekcie. Litery 3D powstałe w pracowni warMAX są rozpoznawalne, dzięki precyzyjnemu wykonaniu. Dbamy o dopracowanie każdego detalu, aby dostarczane litery 3D były dokładnie takie, jakich Klienci się spodziewają.

Estetyczne litery przestrzenne w różnych wariantach. Podświetlane gwarantują największy efekt

Obok tradycyjnych projektów, oferujemy również nowoczesne koncepcje, jak przestrzenne litery zrealizowane z wykorzystaniem diod LED. Zaletą tego rodzaju podświetlenia jest nie tylko dużo lepsza widoczność napisu, lecz również jego trwałość. Diody LED mają długą żywotność, kilkanaście razy dłuższą, niż zwykłe żarówki. Co więcej, zużywają one niewielką ilość energii elektrycznej. Miesięczne koszty reklamy nie będą więc wysokie. Wykonujemy napisy 3D, które mogą być podświetlane od przodu lub w sposób ukierunkowany – na boki, od góry lub z dołu.

Kolejną propozycją z naszej oferty są litery przestrzenne ze styroduru, czyli lekkiego materiału kompozytowego. Nadaje się on do montowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Litery 3D tego typu są bardzo estetyczne, mogą też występować w dowolnej kolorystyce. Tym sposobem reklama idealnie dopasowana do wizji Klienta, jest prosta do zrealizowania. Warto zaznaczyć, że podczas składania zamówienia, można wybrać kształt i kolor liter, jak również sposób ich wykończenia i dodatkowe opcje, jak podświetlenie LED. Jeśli chodzi o cennik, jest on rozbudowany. Każdy z naszych Klientów może zamówić litery 3D bazujące na indywidualnym projekcie, dlatego cena zawsze będzie się różnić. Wyceny można dokonać online lub kontaktując się z naszymi specjalistami, którzy chętnie służą pomocą. Zapraszamy!