SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Oklejanie aut w Warszawie

Reklamy warMAX » Oklejanie aut w Warszawie
Oklejanie aut w Warszawie2019-05-15T09:57:43+00:00

oklejanie-aut

Grafika na pojazdach, z uwagi na swą skuteczność, jest jedna z najczęściej spotykanych form reklamy mobilnej. Dzięki jej zastosowaniu można w bardzo prosty, a zarazem tani sposób rozreklamować swoja działalność.
Wykorzystując własną flotę pojazdów firmowych i ich przemieszczanie się, otrzymujemy codzienna bezpłatną reklamę w różnych miejscach kraju i dużą szanse dotarcia do potencjalnych klientów.

Reklama mobilna to doskonały sposób na promocję Twojej firmy.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie oklejania wszelkiego rodzaju pojazdów. Firma Warmax okleja samochody osobowe, dostawcze, autobusy, TIR’y, skutery, motory, przyczepy a nawet maszyny górnicze. Okleimy wszystko co ma koła i jest mobilną powierzchnią reklamową.

Chcesz zmienić kolor samochodu? Chcesz okleić dach, lusterka, maskę? Mat, carbon, błysk? Co z reklamą Twojej firmy? Może oklejone auto będzie dobrym rozwiązaniem?

Tylko z nami! Liczne realizacje z dziedziny oklejania samochodów, mnóstwo zadowolonych Klientów tylko potwierdzają, że wkładamy mnóstwo energii i pasji w to żeby Twoje auto wyróżniało się na ulicy!

Niezależnie badania sugerują, że ciekawie oklejony pojazd to jedna z najbardziej skutecznych form reklamy. Sprawdź to! Żadnych abonamentów i dodatkowych opłat. Ponosisz jedynie koszt oklejenia samochodu – potem reklamujesz Twoją firmę za darmo!