SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Potrzebujesz skutecznej reklamy, która nie nadwyręży Twojego portfela? Wybierz litery 3D!

Reklamy warMAX » Blog » Potrzebujesz skutecznej reklamy, która nie nadwyręży Twojego portfela? Wybierz litery 3D!

Potrzebujesz skutecznej reklamy, która nie nadwyręży Twojego portfela? Wybierz litery 3D!

Nikt, kto zakłada dziś firmę, nie obejdzie się bez reklamy. I wbrew pozorom promowanie w mediach nie wystarcza. Konkurencja na rynku jest na tyle duża, że konieczne okazuje się wymyślenie kreatywnego pomysłu, który pociągnie za sobą tłumy. Jedną z takich idei jest zastosowanie trójwymiarowych liter. Mimo, że coraz częściej są stosowane, cechuje je spora elastyczność, dlatego z powodzeniem można na ich podstawie skonstruować reklamę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Na jakie korzyści możesz liczyć, decydując się na litery 3D? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście.

Styrodur to gwarancja posiadania wytrzymałych i efektownych liter przestrzennych

W zależności od oczekiwań trójwymiarowe litery można wykonywać z różnych materiałów: pleksi, metalu, styroduru i wielu innych. Jednak to na ten ostatni warto zwrócić szczególną uwagę, gdyż przy swojej lekkości zachowuje odporność na zniszczenia czy niekorzystne warunki atmosferyczne. Doskonałym argumentem przemawiającym za stosowaniem styroduru jest jego jednorodna struktura, za sprawą której można wycinać w opisywanym surowcu najróżniejsze kształty. Oprócz tego jest ekologiczny i przyjazny w użytkowaniu.

Szukasz ciekawej, dostrzegalnej z daleka reklamy, która w stylowy sposób powie innym o Twojej firmie? Zdecyduj się na nasze litery 3D! Łatwość ich wykonania sprawia, że zachowują estetyczny wygląd i czytelność niezależnie od warunków pogodowych. Chcesz być dostrzegany zarówno w dzień, jak i w nocy? Nic prostszego! Dodatkowe zwiększenie widoczności zapewnią Ci podświetlane napisy LED.

Dzięki literom 3D możesz wyróżnić się na tle zwykłych szyldów

Napisy przestrzenne wyglądają niezwykle efektownie i niezmiennie przyciągają wzrok. W odróżnieniu od kasetonów reklamowych, które ze względu na ich rozmiary nie wszędzie można zawiesić, litery 3D da się przystosować do płaszczyzny, na jakiej mają się znajdować. Na tym nie kończą się ich zalety. Jeżeli zdecydujesz się na pełny napis, koszt jest niższy, niż w przypadku klasycznej tablicy reklamowej. Chcesz zostawić konkurencję daleko w tyle? Postaw na wspomniane już litery podświetlane technologią LED. W firmie WarMax staramy się sprostać każdym oczekiwaniom Klienta, dlatego oferujemy indywidualne dostosowanie napisów do Twoich potrzeb. Wybierając litery przestrzenne, będziesz mógł dopasować swoją reklamę do nowoczesnego wnętrza firmy albo do zabytkowego otoczenia starego miasta. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

2019-04-25T11:02:14+00:00