SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Poznaj kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług świadczonych przez warMAX

Reklamy warMAX » Blog » Poznaj kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług świadczonych przez warMAX

Poznaj kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług świadczonych przez warMAX

Zdominowanie rynku reklamy zewnętrznej bezpośrednio przekłada się na zwiększenie popularności marki. Papierowe billboardy i ulotki już dawno odeszły do lamusa. Walcząc o uwagę przechodnia warto zainteresować się kasetonami i innymi tego typu nośnikami reklamy świetlnej. Chcesz dobrze zainwestować pieniądze w marketing outdoorowy? Zobacz, dlaczego to właśnie nam opłaca się zaufać!

Od wielu lat wyznaczamy trendy w produkcji zewnętrznych nośników reklamowych

Ogromne zmiany na rynku marketingu zewnętrznego można zaobserwować gołym okiem. Jeszcze kilka lat temu obiektem pożądania przedsiębiorców były papierowe billboardy. Umieszczano je w centrum dużych miast. Tego typu reklama kosztowała horrendalne pieniądze. Dziś nasza firma jest idealnym przykładem na to, że skuteczna forma marketingu outdoorowego nie musi rujnować firmowego budżetu. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju nośników reklamy zewnętrznej. Nowoczesne reklamy świetlne nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. W warMAX realizujemy zlecenia pod indywidualne potrzeby Klienta, a w ofercie firmy znajdują się m.in. neony, kasetony reklamowe i litery przestrzenne, które szturmem podbijają rynek marketingu zewnętrznego.

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi pracy. Frezowanie CNC wyróżnia nas na tle konkurencji

W firmie warMAX dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług stała na wysokim poziomie. Jesteśmy doświadczoną firmą wyspecjalizowaną w identyfikacji wizualnej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz większą popularnością cieszą się nie tylko nowoczesne kasetony, ale także napisy trójwymiarowe ze styroduru. To dwie najskuteczniejsze formy dobrze zarządzanego marketingu outdoorowego. Zarówno pierwszy, jak i drugi nośnik reklamy wymaga od producenta użycia wysokiej jakości narzędzi do cięcia dibondu, pleksi, płyt MDF czy chociażby sklejki. Frezowanie CNC jest jednym z najnowocześniejszych sposobów na zaawansowaną obróbkę ubytkową. Specjalistyczny frez lub ploter umożliwia nadanie materiałom pożądany kształt, który wyróżni Twój format reklamowy na tle firm konkurencyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje milimetrowa precyzja tego typu sprzętu. Gwarantuje ona staranne docięcie nawet najmniejszych elementów każdego szyldu.

Istotną rolę w procesie produkcyjnym naszej firmy odgrywają materiały, z których tworzymy nośniki reklamowe. Tylko wykorzystanie najwyższej jakości dibondu lub pleksi umożliwia frezarce CNC wykonanie bardzo precyzyjnego cięcia. Tego typu tworzywa sztuczne świetnie zdają swój egzamin także podczas długotrwałego przebywania na świeżym powietrzu. Nowoczesne kasetony oraz litery przestrzenne narażone są na oddziaływanie nie tylko deszczu, ale także śniegu lub silnych podmuchów wiatru. Nasze produkty charakteryzuje więc przykuwający uwagę przechodnia design oraz wytrzymałość, która jest konkurencyjna względem tradycyjnych nośników reklam.

2019-09-23T08:50:15+00:00