Przed czujnym okiem konsumenta, który postanowi przyjrzeć się bliżej interesującej go reklamie, nic się nie ukryje. Wszelkie widoczne niedoskonałości nośnika mogą wymiernie, rzecz jasna niezbyt korzystnie, wpłynąć na opinię potencjalnego klienta o Twojej firmie. Dlatego w warMAX mamy specjalne procedury kontroli – wszystkie litery przestrzenne 3D oraz inne elementy, jakie powstają w naszej pracowni, są drobiazgowo mierzone i sprawdzane. Nawet jeżeli to jedynie formalność, zawsze lepiej mieć 1000% pewności co do wykonanego zadania i realizowanego projektu.

Wycinarka laserowa o dużej powierzchni roboczej zapewnia wysoką wydajność i jakość realizacji w warMAX

W naszej firmie dokładnie zdajemy sobie sprawę, jakie możliwości wiążą się z najnowszymi technologiami. Również w branży reklamowej pojawiają się przydatne innowacje. Uważnie śledzimy wszelkie nowinki i doposażamy nasz warsztat w maszyny i narzędzia – wszystko po to, aby zyskać nowe możliwości, z korzyścią dla Klientów warMAX. Przykładowo litery przestrzenne 3D powstają z wykorzystaniem zaawansowanych ploterów i frezarki. Komputerowy system sterowania numerycznegonajwyższy poziom wizualnego kunsztu. Wystarczy zajrzeć do bogatej galerii naszych realizacji, aby przekonać się o tym na własne oczy. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że tak efektowne reklamy wywrą na odbiorcach silne wrażenie.

Litery przestrzenne 3D powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co wpływa na ich żywotność

Narzędzia pracy są ważne, ale co najmniej równie istotne są surowce i półprodukty, jakich używamy do tworzenia nośników reklamowych. Tworzywa niższej klasy mogą cechować się obniżoną wytrzymałością, zmieniać swoją strukturę pod wpływem czynników zewnętrznych. W warMAX zależy nam, aby trójwymiarowe litery oraz inne konstrukcje przez cały czas prezentowały się nienagannie: od momentu odbioru i montażu w miejscu docelowym, aż do chwili, kiedy Klient zdecyduje się na rebranding lub inną zmianę. Które materiały spełniają tak ambitne założenia? Aluminium, specjalne rodzaje blachy, styrodur, zaawansowane tworzywa sztuczne – to najczęstsze, ale wcale nie jedyne używane u nas substraty. Zainteresowanych szczegółowymi parametrami technicznymi zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy kompleksową ofertę warMAX na litery przestrzenne 3D (i nie tylko), a także opowiemy o kulisach ich wytwarzania.