SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Produkcja spotów reklamowych

Reklamy warMAX » Produkcja spotów reklamowych
Produkcja spotów reklamowych2019-05-15T09:57:52+00:00

 

Zastanawiasz się w jaki sposób dotrzeć do większej ilości osób i zaprezentować swoją ofertę? Wykorzystaj firmy promocyjne! To forma reklamy, która może przynieść Ci mnóstwo korzyści. Nie wiesz w jaki sposób nakręcić film? Brakuje Ci sprzętu lub niebanalnych pomysłów na realizację spotu? Zdaj się na nas! Doskonale wiemy bowiem jak kreować filmy, by odniosły sukces.

Zajmujemy się w pełni profesjonalną produkcją spotów reklamowych, korzystając z doświadczenia specjalistów od tej formy reklamy. Dzięki temu nasze produkcje są angażujące, merytoryczne oraz zgodne z aktualnymi trendami. Ich zaletą jest również konkurencyjna cena.

Wykorzystuj filmy reklamowe w internecie

Filmy reklamowe, które dla Ciebie stworzymy, możesz wykorzystać na wiele sposobów. Dbamy bowiem o to, by spełniały normy dla filmów zamieszczanych w Internecie. Dzięki temu możesz emitować je zarówno na kanałach telewizyjnych, jak i w Sieci – co jest doskonałym i znacznie tańszym sposobem na dotarcie do wielu odbiorców.

Gdzie w Internecie możesz wykorzystać stworzone przez naszą firmę spoty reklamowe? Przede wszystkim na swojej stronie, gdzie w szybki sposób pokażą co masz do zaoferowania. Poza tym możesz zaprezentować się również w serwisach takich jak YouTube czy Facebook. Określenie grupy docelowej zainteresowanej usługami Twojej firmy sprawi, że film dotrze do osób, które obejrzą go z ciekawością.

Dlaczego warto zainwestować w spot reklamowy?

Zastanawiasz się, czy wydawanie pieniędzy na spoty reklamowe ma sens? Nie chcesz niepotrzebnie obciążać firmy wydatkami? W tym przypadku nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości. Filmy reklamowe są bowiem niezwykle skuteczną formą reklamy, którą możesz wykorzystać zarówno w telewizji, jak i na swojej stronie oraz na portalach społecznościowych, gdzie ich zasięgi organiczne są nieustannie poszerzane.

Jeden film może więc dotrzeć do naprawdę dużej liczby osób. Warto bowiem mieć świadomość, że portale społecznościowe, takie jak np. Facebook promują treści wideo, dzięki czemu mają one znacznie większy zasięg niż np. grafiki. Co więcej, zrealizowane w nowoczesny sposób spoty reklamowe są atrakcyjne i zwrócą uwagę potencjalnych klientów na Twoją ofertę.

Wzbudź zainteresowanie filmem promocyjnym

Specjaliści od reklamy i marketingu zgodnie twierdzą, że treści wideo o wiele lepiej docierają do świadomości odbiorcy niż nawet najlepiej dopracowany tekst, w którym zawrzemy te same informacje. Dlatego też, filmy promocyjne to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań, oddziałujących na wszystkie zmysły, które mogą zagwarantować nam dotarcie do potencjalnych klientów. Zwłaszcza te profesjonalnie nakręcone i zmontowane – a tylko takie oferujemy naszym klientom.

W naszej ofercie znajdują się:

  • filmy promocyjne: produkcje przedstawiające określony produkt, projekt czy akcję
  • spot reklamowy: film reklamujący dany produkt, markę, ideę; standardowo rozumiana reklama, wyświetlana w internecie
  • filmy instruktażowe: skierowane do klientów lub np pracowników firmy, mając za zadanie zapoznanie ich z danym produktem, procedurą, projektem

Aby otrzymać szczegółową wycenę zapraszamy do składania zapytań na nasz adres e-mail biuro@warmax.org.pl