SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Wizerunek firmy kształtują detale. Jak może na niego wpłynąć reklama?

Reklamy warMAX » Blog » Wizerunek firmy kształtują detale. Jak może na niego wpłynąć reklama?

Wizerunek firmy kształtują detale. Jak może na niego wpłynąć reklama?

Kiedyś, aby osiągnąć sukces sprzedażowy, wystarczała sama obecność na rynku. Konkurencja, zwłaszcza w okolicy, była niewielka, a rolę osób polecających produkty czy usługi pełnili znajomi i przyjaciele. W dobie internetu i wszechobecnej reklamy nie jest to już takie proste. Trzeba w kreatywny sposób pokazać swoją wyjątkowość i przekonać odbiorców, że to właśnie z Twojej oferty chcą skorzystać. Tylko jak to zrobić i nie zużyć na ten cel całego firmowego budżetu? Odpowiedzią są kasetony reklamowe. Można dostrzec je wszędzie i przez to często są niedoceniane, ale to właśnie one grają główną rolę w procesie zachęcania potencjalnego klienta, by zwrócił uwagę na Twoją ofertę.

Reklama kształtuje decyzje klientów. A każda z nich jest na wagę złota

Zapewne choć raz spacerowałeś po mieście, szukając miejsca, gdzie moglibyśmy zjeść obiad. Co było dla Ciebie istotne? Oczywiście menu, ale nie wszystkie jadłodajnie posiadają spis potraw na zewnątrz budynku. Zanim wejdziesz do wnętrza, rzucasz okiem przede wszystkim na szyld. Sprawdzasz, czy nazwa i szata graficzna przypadną Ci do gustu, a następnie – mniej lub bardziej świadomie – podejmujesz decyzję o skorzystaniu z usług obserwowanej restauracji. Nietrudno się więc domyślić, że proces wygląda podobnie w niemal wszystkich branżach. Estetyczny kaseton reklamowy obecny nad wejściem cieszy oko i zachęca do zrobienia kroku naprzód. Natomiast nieczytelna reklama z mało zrozumiałą grafiką czy błędami odstręcza od danej placówki. Dbanie o wizerunek firmy obejmuje zatem przede wszystkim reklamę zewnętrzną, która bezpośrednio wpływa na decyzje zakupowe klientów.

Jak sprawić, że firma zostanie zauważona? Wykorzystać najnowsze technologie

W dawnych czasach rolę reklamy pełniła tak zwana poczta pantoflowa. Ktoś, kto skorzystał z danych usług, dzielił się tą wiadomością ze znajomym. Ten szedł w polecane miejsce, wychodził zadowolony, a potem dawał znać komuś z rodziny. Sytuacja powtarzała się, aż właściciel opisywanego sklepu czy salonu fryzjerskiego miał u siebie tłumy klientów. Dziś, aby zwrócić uwagę na swoją działalność, warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania, takie jak kasetony podświetlane. Pozwolą w stylowy sposób ozdobić sklep albo placówkę firmy i skłonić odbiorcę komunikatu, żeby wszedł do środka.

Dobrze skomponowana reklama sprawia, że patrzący na nią nie musi sprawdzać opinii w internecie, gdyż to ona zapewnia go o atrakcyjnej ofercie, jaką znajdzie w środku. Jeśli chcesz, by Twoja firma była widoczna niezależnie od pory dnia, zdecyduj się na kaseton podświetlany technologią LED. W WarMax projektujemy i wykonujemy takie modele, na bieżąco konsultując ich produkcję z klientem. Zależy nam na wizerunku Twojej firmy, więc dołożymy wszelkich starań, żeby wyprodukowany przez nas kaseton reklamowy idealnie się w niego wpisywał.

2019-04-25T11:20:03+00:00