SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Reklama świetlna LED

Reklamy warMAX » Reklama świetlna LED
Reklama świetlna LED2019-05-15T09:57:55+00:00

Poszukując skutecznej formy reklamy warto stawiać na nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pozwolą nam się wyróżnić. Takie właśnie są reklamy LED, które oferujemy naszym klientom. W naszej ofercie znajdziesz panele zewnętrzne, które są doskonale widoczne nawet z dużej odległości. Dzięki temu przykuwają uwagę potencjalnych klientów.

Reklama LED jest nie tylko widoczna, ale również trwała. Panele są zaprojektowane w taki sposób, by nie zaszkodziły im niskie temperatury, wiatr czy opady atmosferyczne. Co ważne, zastosowanie nowoczesnego podświetlenia LED sprawia, że cechują się także długą żywotnością oraz małym zużyciem prądu. Warto również dodać, że oferujemy je w bardzo przystępnej ofercie cenowej.

Wyświetlacze graficzno-tekstowe

Naszym klientom oferujemy wyświetlacze LED, który umożliwiają wyświetlanie nie tylko napisów, ale również grafik. Ekrany diodowe, które wykorzystujemy, posiadają bowiem rozwiązania, dzięki którym możliwe jest prezentowanie nawet dynamicznych treści, takich jak proste animacje czy filmy. Jest więc to reklama, która nie może pozostać niezauważona.

Warto również dodać, że ekrany diodowe posiadają w swoim wnętrzu chipy firmy EPISTAR. To najwyższej jakości elementy, które sprawiają, że obraz wyświetlany na ekranie jest jasny i wyraźny. Chipy tego producenta wyróżniają się również długą żywotnością – możesz więc mieć pewność, że reklama posłuży Twojej firmie przez długi czas i będzie opłacalnym wydatkiem.

Pełna kontrola nad wyświetlanymi treściami

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kontrola nad wyświetlanymi treściami jest dla naszych klientów bardzo ważna. Dlatego też nowoczesne wyświetlacze LED, które oferujemy, są w stanie to zapewnić. Posiadają bowiem oprogramowanie z polską instrukcją, która sprawia, że zarządzanie panelami jest proste i intuicyjne, nawet wtedy gdy jednocześnie obsługujemy kilka reklam LED.

Oprogramowanie, jakie udostępniamy naszym klientom, daje możliwość projektowania i wyświetlania treści, a także sterowania czasem włączania i wyłączania oraz jasnością wyświetlanego obrazu lub tekstu. Jest to więc rozwiązanie w pełni dopasowane do potrzeb klientów. Co więcej, reklamy LED w naszej firmie dostępne są w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Rozmiary ekranów diodowych

Ekrany diodowe mogą przybierać wymiary idealnie dopasowane do Waszych potrzeb oraz miejsca, w jakim mają zostać wymienione. Warto jednak pamiętać, że wymiary wynoszą od minimum 96×32 cm, do maksymalnie 512×128 cm. Rozpiętość rozmiarów jest spora, dzięki czemu każdy z naszych klientów może znaleźć rozwiązanie, które spełni jego oczekiwania.

 

Aby otrzymać szczegółową wycenę zapraszamy do składania zapytań na nasz adres e-mail biuro@warmax.org.pl