SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Wznieś na wyżyny swój marketing outdoorowy. Zobacz, jak stworzyć idealny kaseton reklamowy

Reklamy warMAX » Blog » Wznieś na wyżyny swój marketing outdoorowy. Zobacz, jak stworzyć idealny kaseton reklamowy

Wznieś na wyżyny swój marketing outdoorowy. Zobacz, jak stworzyć idealny kaseton reklamowy

Marketing stał się w ostatnich latach integralną częścią życia każdego człowieka. Wokół nas znajduje się masa nośników reklamowych, a celem każdego z nich jest przyciągnięcie uwagi przechodnia. Jak więc wyróżnić się na tle tak dużej konkurencji? Relatywnie tanim i bardzo skutecznym rozwiązaniem wydają się być kasetony reklamowe. Firma warMAX podpowiada, jak powinna wyglądać outdoorowa promocja, która bezpośrednio przełoży na zwiększenie zysków.

Reklama zewnętrzna dawniej i dziś. Przesyt informacji przegrywa z minimalizmem

Dynamiczny rozwój reklamy outdoorowej można zaobserwować gołym okiem. Jeszcze kilka lat temu, na billboardach i plakatach królował prawdziwy przesyt. Przedsiębiorcy na każdym formacie starali się umieszczać maksimum informacji. Obok logotypu i hasła reklamowego mogliśmy zauważyć również szczegółowe dane kontaktowe, mapę dojazdu czy referencje zadowolonych klientów. Współczesna promocja zewnętrzna opiera się głównie na minimalizmie. Spowodowane jest to przede wszystkim przyśpieszonym trybem życia potencjalnych nabywców naszych usług. Przechodzień zwyczajnie nie ma czasu, aby zatrzymać się przed reklamą i dokładnie analizować jej przekaz. Na wagę złota jest więc utworzenie kampanii promocyjnej, która będzie w stanie skutecznie przyciągać uwagę. Warto pamiętać, że mamy na to dosłownie kilka sekund! W kwestii reklamy outdoorowej, na pozycję prawdziwego lidera wychodzą kasetony reklamowe. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza podświetlane nośniki, które są bardzo dobrze widoczne niezależnie od pory dnia i nocy.

Jakie informacje powinny znajdować się w dobrze zaprojektowanym kasetonie reklamowym?

Zaprojektowanie kasetonu reklamowego warto pozostawić firmie, która posiada doświadczenie w produkowaniu systemów identyfikacji wizualnej. Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych nośników reklamy outdoorowej. Nasze realizacje można zauważyć na ulicach największych miast w kraju, a z usług warMAX korzystają zarówno duże, jak i nieco mniejsze przedsiębiorstwa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jednak zawsze proponujemy minimalistyczne i sprawdzone rozwiązania. Kasetony reklamowe powinny jedynie zainteresować przechodnia. Taki nośnik nie jest dobrym miejscem na zaprezentowanie całego asortymentu firmy. Zaprezentowanie logotypu marki, które wspierane jest przez krótkie i chwytliwe hasło reklamowe to świetna wizytówka firmy. Warto pamiętać, że jej wygląd bezpośrednio przekłada się na zyski z tytułu prowadzonej działalności. Zwłaszcza w tak dużych miastach, jak Warszawa, Kraków czy Wrocław, gdzie konkurencyjne przedsiębiorstwa rosną, niczym przysłowiowe grzyby po deszczu.

2019-09-23T08:42:24+00:00