SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Zobacz, jak powstają nasze kasetony reklamowe i z jakich materiałów korzystamy. Tak WarMAX zadba o Twoją markę!

Reklamy warMAX » Blog » Zobacz, jak powstają nasze kasetony reklamowe i z jakich materiałów korzystamy. Tak WarMAX zadba o Twoją markę!

Zobacz, jak powstają nasze kasetony reklamowe i z jakich materiałów korzystamy. Tak WarMAX zadba o Twoją markę!

Materiały promocyjne nie tylko pomagają wykreować lubiany przez klientów brand i napędzić sprzedaż, ale też budują wizerunek całej firmy. Jako specjaliści od identyfikacji wizualnej oraz nośników zewnętrznych wiemy, że nasi Klienci powierzają nam przyszłość swojej marki. Dlatego chcemy pokazać, w jaki sposób pracujemy przy każdej wykonywanej reklamie. Nasze standardy nie mają sobie równych w całej branży!

O jakość realizacji dbamy na każdym kroku. Zawsze stosujemy najlepsze narzędzia i sprawdzone metody

Stworzenie efektownej reklamy to wieloetapowy proces, wymagający pełnego profesjonalizmu oraz szerokiego wachlarza fachowych umiejętności. Zaczyna się od projektu, decydującego o tym, jak odbiorcy będą reagować na przekaz marketingowy. Dobór kolorystyki, stworzenie charakterystycznego logo, dopasowanie czcionek – każdy, nawet najdrobniejszy detal ma tutaj kolosalne znaczenie. Po zaakceptowaniu koncepcji przez Klienta przechodzimy do fazy realizacji. W precyzyjnym cięciu solidnego tworzywa nieodzowna jest zaawansowana frezarka CNC o dużej powierzchni roboczej. Poszczególne elementy, z których składają się kasetony reklamowe do WarMAX, najczęściej spawamy ręcznie. To zapewnia im niezrównaną wytrzymałość, wszelkie łączenia wykonane są wtedy niezwykle dokładnie. Pierwsza część montażu następuje jeszcze w pracowni, a kolejna już po przetransportowaniu reklamy na miejsce przeznaczenia. Warto podkreślić, że zajmujemy się również kompleksowym serwisem nośników. Więcej informacji udzielimy podczas indywidualnej rozmowy.

Nasze kasetony reklamowe składają się z wielu zróżnicowanych warstw. To trwałe, niezawodne konstrukcje

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, ma całkowicie indywidualny charakter. Dlatego też nie mamy sztywnego cennika, za to przygotowaliśmy proste narzędzie do błyskawicznej wyceny na stronie internetowej WarMAX. Konkretna kwota zależy od wymiarów reklamy, grubości kasetonu, wariantu kolorystycznego, podświetlenia oraz opcjonalnych dodatków. Obramowanie nośnika najczęściej robimy z płyt DIBOND oraz profili aluminiowych. Stosujemy również elementy wykonane z plexi. Z kolei za efekty świetlne zazwyczaj odpowiadają panele z diodami LED-owymi. Oczywiście mamy w zanadrzu zdecydowanie więcej wariantów, szczegóły stosowanych rozwiązań zależą od wymogów projektu. Naszym celem jest jak najwierniejsze odwzorowanie wizji przedstawionej przez Klienta. I sądząc po dotychczasowych reakcjach oraz opiniach, z powierzonych zadań wywiązujemy się wzorowo. Chętnie pomożemy w polepszeniu pozycji Twojej marki na rynku za pomocą kasetonów i innych reklam – zadzwoń do nas, zanim zrobią to Twoi konkurenci!

2019-11-25T13:08:48+00:00