SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 574 689 496
+48 881 520 117
biuro@warmax.org.pl

WarMAX - Jesteśmy firmą identyfikacji wizualnej ze stolicy Polski świadczącą usługi reklamowe dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w zewnętrznej formie reklamy.

Kasetony z dibondu

Reklamy warMAX » Kasetony Reklamowe » Kasetony z dibondu
Kasetony z dibondu2018-12-10T12:15:19+00:00
kasetony podświetlane

Kaseton z dibondu to kolejna propozycja reklamy, jaką można u nas zamówić. Wykonuje się go z płyty kompozytowej ciętej na wymiar, która charakteryzuje się lekką i sztywną formą. Dibond jest specyficznym materiałem, znajdującym zastosowanie jako reklama na zewnątrz budynków, ale i w środku, na przykład oznaczająca drzwi. Produkowane przez nas kasetony z dibondu jesteśmy w stanie przerobić w dowolny sposób, z uwzględnieniem sugestii Klienta. Na takiej płycie kompozytowej można wykonać każdą realizację, ograniczoną wyłącznie wyobraźnią. Mamy w ofercie kasetony z dibondu podświetlane oraz klasyczne, z wypukłą grafiką oraz praktycznymi kolcami na ptaki. W przypadku braku koncepcji na kaseton, z przyjemnością stworzymy autorski projekt, zawierający frezowane litery i opcjonalne podświetlenie diodami LED. WARMAX to gwarancja wysokiej jakości, więc jeśli wciąż się zastanawiasz, gdzie zamówić reklamę dla swojej firmy, przejrzyj nasze realizacje obejmujące kasetony z dibondu. Wszystkie zdjęcia z otwartej galerii, prezentują stworzone przez nas projekty z wykorzystaniem płyt kompozytowych.

Kaseton z dibondu sprawi, że Twoja firma będzie widoczna. Nawet, jeśli będzie minimalistyczny

Zajmujemy się profesjonalnymi realizacjami reklam, które sprawdzają się jako czytelne oznaczenia, przyciągające klientów. Zachęcający kaseton z dibondu może sprawić, że przechodzień zajrzy do środka, a może nawet zostanie na dłużej. Wytrzymałe płyty kompozytowe Dibond to propozycja dla tych, którzy nie chcą inwestować w wielkoformatowe reklamy LED. Cena kasetonów jest dużo niższa, a efekt jaki zapewniają dobrze zaprojektowane szyldy, jest zbliżony do tych, które oferują telebimy. Przygotowaliśmy cennik, w którym każdy projekt jest możliwy do modyfikacji. Jesteśmy tu po to, żeby dostarczać Klientom najlepsze jakościowo kasetony z dibondu, a ponieważ trudnimy się tym już od wielu lat, pracujemy na dibondzie z dużą wprawą, tworząc kasetony idealne w każdym szczególe. Gładko wykończone, perfekcyjnie wyfrezowane i zabezpieczone reklamy trafiają do naszych Klientów w ustalonym terminie. Jeżeli szukasz inspiracji i chcesz złożyć zamówienie na kaseton z dibondu, napisz lub zadzwoń. Nasi konsultanci chętnie doradzą Ci w wyborze najlepszego wzoru, a także podpowiedzą, co jest obecnie w modzie. Warto zaznaczyć, że nawet minimalistyczny kaseton zaprojektowany w dobrym guście, przyciągnie do lokalu dwa razy więcej klientów, niż w przypadku jego braku. Sugerujemy sprawdzenie, jak prezentuje się nasz cennik. Jesteśmy pewni, że atrakcyjna cena przekona Cię do zamówienia reklamy z dibondu.