producent reklam neonowych warMAX

Obsługa klienta

pon.-pt. 7:30 – 16:00

Frezowanie CNC, wycinanie CNC, cięcie plazmą Warszawa

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują usługi CNC.

WARMAX z siedzibą w Warszawie to firma świadcząca wysokiej klasy usługi, jak frezowanie CNC, MDF i PLEXI, idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Działamy rzetelnie i w terminie. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam stale powiększać asortyment oferowanych przez nas usług i produktów. Zapewniamy doskonałą jakość i atrakcyjne ceny.

Oferujemy Państwu profesjonalne cięcie i frezowanie ploterem CNC. Wszystkie prace wykonujemy w Warszawie, przy wykorzystaniu nowoczesnego i dokładnego sprzętu, dzięki któremu frezowanie CNC jest precyzyjne i zgodne z przedstawioną przez Klienta specyfikacją techniczną. Na jakość frezowania i cięcia wpływają głównie używane przez nas specjalistyczne sprzęty: frez i ploter CNC. To właśnie te zaawansowane technologiczne urządzenia o wysokich parametrach pracy, pozwalają na dokładne wycięcie i wygładzenie każdej powierzchni, frezowanie sklejki, dibondu i innych materiałów, np. płyty MDF lub PLEXI, a także uzyskanie dowolnego pożądanego kształtu.Usługi frezowania CNC świadczymy od wielu lat, dostarczając Państwu najlepsze produkty reklamowe.

Usługi frezowania CNC zyskują popularność głównie dzięki nieograniczonym możliwościom, jakie daje obróbka mechaniczna. To niezawodna metoda, umożliwiająca uzyskanie jakiegokolwiek kształtu i docięcie najbardziej nietypowych elementów. Charakterystyczną cechą procesu frezowania CNC jest ruch zębów frezu. Każdy ząb usuwa materiał w postaci małych wiórów. W zależności od potrzeb Klienta, obróbce możemy poddać różnego rodzaju materiały: tworzywa sztuczne lite (pleksi, poliwęglan), drewno, gips ceramiczny, PCV i materiały drewnopochodne (sklejki, płyty meblowe MDF, blaty), aluminium, mosiądz twardy oraz kompozyty wielowarstwowe.

Wykonujemy frezowanie CNC ploterem najwyższej jakości. Pracujemy na niezliczonych rodzajach materiałów. Sprawdź!

Frezowanie CNC jest to nowoczesny proces obróbki, podczas którego z obrabianego przedmiotu usuwa się określoną ilość materiału. Odbywa się to metodą mechaniczną, przy pomocy dość szybko obracającej się frezarki sterowanej przez komputer i pracującej z odpowiednim posuwem. W wyniku frezowania CNC można otrzymać kilkuwymiarowe obiekty, które sprawdzają się w formie efektownych reklam.

Obróbka materiałów poprzez frezowanie CNC. Przekonaj się, że warto wybrać firmę WARMAX. Tylko u nas wycinanie CNC jest tak precyzyjne!

Zaawansowana ubytkowa obróbka, jaką jest frezowanie CNC, to jedna z najnowocześniejszych metod nadawania materiałom odpowiedniego kształtu. Cięcie i frezowanie ploterem z użyciem maszyn wykonujących obrotowe ruchy, nie bez powodu znalazło się w naszej ofercie. W firmie WAMAX stawiamy na wysoką jakość usług. Jako doświadczeni specjaliści od reklamy wizualnej, nie zamierzamy spocząć na laurach. W trosce o zadowolenie Klientów, stale rozwijamy swoje umiejętności i w miarę możliwości, wyposażamy warsztat w kolejne profesjonalne sprzęty. Frezowanie dibondu, frezowanie pleksi, sklejki czy płyt MDF stanowi ważną część naszej codziennej pracy, w efekcie której powstają wielkoformatowe reklamy zewnętrzne oraz inne realizacje z zakresu identyfikacji wizualnej. Mechaniczna obróbka materiałów pozwala uzyskać dowolne kształty, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Cieszymy się, że usługi frezowania CNC cieszą się wśród Państwa tak dużym zainteresowaniem. Mamy szeroką ofertę, a cena poszczególnych usług zależy przede wszystkim od typu obrabianego materiału i jego grubości. Nasz atrakcyjny cennik obejmuje m. in. frezowanie CNC, frezowanie MDF, frezowanie dibondu i frezowanie plexi. Warto podkreślić, że ceny za usługi cięcia oraz frezowania ploterem CNC w innych tworzywach, zawsze ustalamy indywidualnie z Klientem. Mamy nadzieję, że wśród oferowanych rodzajów obróbki materiałów znajdą Państwo taki, który będzie odpowiadać Waszym potrzebom. Serdecznie zapraszamy do współpracy!