producent reklam neonowych warMAX

Obsługa klienta

pon.-pt. 7:30 – 16:00

Gdy zapadnie zmrok, Twoja reklama nadal będzie nie do przeoczenia

Znalezienie i zastosowanie skutecznych nośników reklamy w przestrzeni miejskiej nie jest dzisiaj zadaniem łatwym. Obiektów, które przyciągają wzrok przechodniów od dawna jest już bardzo dużo. Jak więc sprawić, by kolejny był tym, który przyćmi wszystkie inne wokół? Rozwiązanie znane nam już od lat, zyskało nowe zalety dzięki rozwojowi techniki oświetleniowej. Kasetony podświetlane to wybór wprost doskonały.

Doskonały wygląd, perfekcyjna czytelność, odporna konstrukcja

Odpowiednich rozmiarów i dobrze zlokalizowany kaseton, to zdecydowanie jeden z najdoskonalszych nośników reklamy, jakie możemy wykorzystywać w przestrzeni miejskiej. Dobrze wykonany – np. przez nas – element tego rodzaju, już samym swoim atrakcyjnym wyglądem dodatnio wpływa na odbiór prezentowanej przy jego pomocy treści. Duże znaczenie mają bardzo szerokie możliwości montażu, jakie daje solidna konstrukcja. Mogą to bowiem być elementy naścienne, podwieszane lub semaforowe. Bez trudu zastosujemy je więc bardzo wielu miejscach, nawet tam, gdzie wydawałoby się to kłopotliwe. Swoje największe zalety kasetony podświetlane odkrywają jednak dopiero po zmroku, gdy zwykłe tablice reklamowe giną w ogarniającym wszystko mroku, lub ledwie dają się dostrzec dzięki oświetleniu ulicznemu. Nasz kaseton będzie tymczasem jeszcze skuteczniej eksponował umieszczoną na nim treść wyróżniając się w otoczeniu, jednocześnie pozostając nośnikiem reklamy niezbyt nachalnym i eleganckim w formie. Jeszcze nie tak dawno dużą wadę tego rodzaju rozwiązania stanowił sposób jego podświetlania. Przy nieodpowiednim wykonaniu, widok poszczególnych świetlówek przebijał się przez treść, utrudniając jej odczytanie. Ponadto, były one awaryjne, wrażliwe zwłaszcza na warunki atmosferyczne i działalność wandali lub zdarzenia losowe. Zastosowanie diod lub modułów LED nie tylko oddaliło wymienione problemy, ale znacząco obniżyło koszty użytkowania, ze względu na niskie zapotrzebowanie na energię.

Zobacz, jak doskonale może wyglądać Twoja reklama

Z zalet, jakimi charakteryzują się kasetony podświetlane, może korzystać bardzo wiele podmiotów o najróżniejszych potrzebach. Firma warMAX bez trudu wychodzi bowiem naprzeciw wszystkim indywidualnym potrzebom i koncepcjom ich użycia, jakie mogą mieć jej Klienci. Zapoznaj się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty a przekonasz się, że tego rodzaju nośnik reklamy, o tak wielkich możliwościach i niskich kosztach użytkowania, jest dostępny w przystępnej cenie. Nasze wyroby, choć niezbyt kosztowne, nie mają żadnych słabych stron – pracownicy firmy warMAX, opracowując ich konstrukcje i dobierając materiały, z których są wykonane, skutecznie zadbali o to, by stanowiły produkt najwyższej jakości. Dobrze zaprojektowana grafika wyeksponowana w doskonale wyglądającym, równomiernie podświetlonym w bezawaryjny i ekonomiczny sposób kasetonie, to doskonałe narządzie do wszelkiego rodzaju działań marketingowych czy informacyjnych.

Podobne
artykuły