producent reklam neonowych warMAX

Obsługa klienta

pon.-pt. 7:30 – 16:00

Pozwól się zobaczyć swoim klientom. Odpowiedni kaseton reklamowy przyciągnie wzrok

Poza tym, że to my staramy się dotrzeć do potencjalnego odbiorcy naszych usług czy towarów, trzeba jeszcze sprawić, by to on nie miał najmniejszych problemów z dotarciem do nas. Zlokalizowanie punktu, w którym prowadzimy działalność nie będzie stanowiło najmniejszego kłopotu, jeśli tylko zadbamy o to, by wyróżniał go perfekcyjnie wykonany kaseton. Ta podstawowa służąca do tego forma znana nam od lat, dziś staje się coraz doskonalsza.

Wyróżnij się w sposób, który nie umknie niczyjej uwadze

Gdy tylko podniesiemy wzrok przechodząc dowolną ulicą w centrum miasta, często naszym oczom ukaże się niekończący się szereg zawieszonych na elewacji kasetonów. To najlepszy sposób, w jaki można pomóc osobie idącej w chodnikiem w dostrzeżeniu szyldu z daleka, toteż jest powszechnie stosowany od bardzo dawna i nic nie wskazuje na to by miało się to zmienić. Rozwiązanie to pozwala na maksymalnie ułatwienie identyfikacji danego miejsca, przy jednocześnie minimalnej ingerencji w architekturę budynków.

Jeśli przyjrzymy się z wielu spośród tych mijanych każdego dnia, dostrzeżemy jednak pewne błędy, popełnione przez osoby projektujące znajdujące się na nich treści. Poświęćmy więc kilka słów temu, jaki powinien być taki, który najlepiej spełni swoje zadanie. Należy zadać sobie pytanie o cel, któremu służyć mają kasetony reklamowe. Nie w każdym przypadku powinno być nim informowanie o całej ofercie, na jaką mogą liczyć klienci danego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, jeśli nie daje się ona streścić w kilku słowach. Te przeładowane treścią stają się nierzadko nieczytelne. Niekiedy do tego stopnia, że zmienia się to dopiero wówczas, gdy podejdziemy na tyle blisko, że bez trudu możemy odczytać napisy naniesione na witrynę. Nie pełnią więc wówczas swojej roli. Kaseton jest za to doskonałym miejscem na umieszczenie naszego logotypu, skrótowego opisu, hasła reklamowego. Dzięki temu nawet ci przechodnie, którzy są jeszcze daleko, łatwo zidentyfikują opatrzone nim miejsce. Ponadto, warto zadbać o kontrastowość projektu – po to, żeby efekt uzyskany po włączeniu podświetlenia był zbliżony do tego sprzed zmroku i nie dezorientował klientów.

Dobry projekt wymaga równie dobrego wykonania. My się tym zajmiemy

Sposoby, w jakie swoje kasetony reklamowe wykonuje firma warMAX zapewniają maksymalne wykorzystanie tej formy promocji. Oferujemy bardzo solidne wyroby z wytrzymałej płyty typu dibond, w której wyfrezowany może być dowolny motyw graficzny, podświetlany za pomocą diod LED. Można wybrać także wersję w aluminiowej ramie, z licem wykonanym z plexi. Szczególne możliwości nanoszenia grafik daje z też odmiana wykorzystująca folie winylową. Te także są podświetlane. Niezależnie od tego, na który wariant zdecyduje się nasz Klient, zawsze zadbamy o to, by wykorzystać pełen potencjał danego rozwiązania – a szyld tego rodzaju daje przecież ogromne możliwości. Wysoka jakość wykonania charakteryzująca nasze produkty sprawia, że będą one doskonale spełniały swoją rolę bardzo długo.

Podobne
artykuły