producent reklam neonowych warMAX

Obsługa klienta

pon.-pt. 7:30 – 16:00

Pogoda bywa bezwzględna. Wybierz kaseton, który skutecznie jej się oprze
kasetony

Wykonywaniu elementów stanowiących zewnętrzny nośnik reklamy czy innej treści umożliwiającej łatwą identyfikację danego miejsca przez klienta towarzyszą szczególne wyzwania. Atrakcyjność treści trzeba bowiem pogodzić z wymogami, jakimi sprostać musi zawierająca ją forma, aby wpływ warunków zewnętrznych nie zniweczył najdoskonalej nawet zaprojektowanego rezultatu. Stosując nowoczesne rozwiązania techniczne i powierzając wykonanie fachowcom, można być jednak o to całkowicie spokojnym.

Są rzeczy, które zawsze muszą wyglądać doskonale

Od tego, co ujrzą oczy potencjalnego klienta wiele zależy na każdym etapie, począwszy od reklamy zamieszczonej np. w mediach, poprzez wygląd punktu handlowego czy usługowe, aż po wrażenia, jakie czekają go wewnątrz. Skłonienie każdego kolejnego do przekroczenia progu wymaga rzecz jasna m.in. odpowiedniego szyldu. Nie wystarczy jednak nawet bardzo umiejętnie przygotowana strona wizualna, czy błyskotliwy slogan. Stan, w jakim znajdują się tego typu elementy może budować zaufanie do danego podmiotu i zachęcać do skorzystania z jego oferty lub, przeciwnie, sprawiać wrażenie, że jego właściciel jest nieszczególnie zaangażowany w tą działalność.

Dlatego właśnie zagadnienie odpowiednio wysokiej jakości stosowanych kasetonów jest tak istotne. Muszą one bowiem skutecznie stawić czoła podmuchom wiatru o różnej sile, opadom deszczu czy gradu, ciężarowi śniegu, czy drganiom, jakie mogą być rezultatem intensywnego ruchu ulicznego, w którym biorą udział także np. tramwaje czy samochody ciężarowe – choć nie są one nadzwyczaj intensywne, to długotrwałe oddziaływanie przez kolejne lata niekiedy daje o sobie znać. Mechanicznym uszkodzeniom i zużyciu może także towarzyszyć szybkie blaknięcie kolorów na skutek oddziaływania promieni słonecznych. Z kolei awaria oświetlenia spowoduje, że dany punkt po zmroku po prostu zniknie z pola widzenia potencjalnych klientków. Warto więc wybierać możliwie najlepsze kasetony reklamowe. Takie, jak te wykonywane przez WarMAX. Wówczas raz wydane pieniądze przyniosą znakomity efekt, którym będzie można cieszyć się przez wiele lat użytkowania, unikając kosztów związanych ze zbyt częstym usuwaniem usterek, czy renowacją lub wymianą całego elementu.

Wiedza i doświadczenie przynoszą owoce

Każde zamówienie realizujemy z taką samą dbałością o najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu wszyscy nasi Klienci mogą cieszyć się efektownymi i trwałymi kasetonami, które z powodzeniem spełniają swoją rolę przez wiele lat. Jest to rezultatem zarówno wysokich kwalifikacji naszych pracowników i doskonałego wyposażenia pracowni, jak i zastosowania optymalnych materiałów. Coraz większą popularnością cieszy się np. dibond, czyli polietylenowo-aluminiowy kompozyt. Charakteryzuje się on znakomitą wytrzymałością, a jednocześnie łatwo poddaje się obróbce. Dzięki temu możemy zrealizować nawet bardzo wyrafinowane projekty, jakich wykonania zażyczą sobie odbiorcy naszych wyrobów. Dobrymi opiniami z użytkowania cieszą się także przygotowane przez nas kasetony z licami z plexi, a także te z naciągami winylowymi, oparte na bardzo solidnej ramie z profili aluminiowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty.

Podobne
artykuły