producent reklam neonowych warMAX

Obsługa klienta

pon.-pt. 7:30 – 16:00

Zmodernizuj swój szyld, by był widoczny całą dobę
kasetony świetlne

Walka o klienta, jaka toczy się pomiędzy działającymi w najróżniejszych branżach podmiotami, nigdy się nie kończy i każdy oręż może się w niej okazać niezwykle przydatny. Widoczność wszelkiego rodzaju szyldów i innych obiektów pozwalających na identyfikację danego miejsca, stanowi konieczny warunek tego, by cieszyło się ono zainteresowaniem potencjalnych odbiorców dowolnego rodzaju towarów czy usług. Wymaga to jedynie wyposażenia się w odpowiedniego rodzaju elementy reklamowe.

Technika wciąż idzie naprzód

Wszelkie działania promocyjne bez wątpienia należą do tych, w których natychmiast wykorzystuje się każde kolejne nowe rozwiązanie techniczne, jeśli tylko jest ono skuteczne, a jego użycie ekonomicznie uzasadnione. Rezygnacja z sięgania po coraz lepsze sposoby ekspozycji treści reklamowych równa się bowiem ustąpieniu pola konkurencji, która tego nie zaniedba.

Kasetony podświetlane już dawno nie stanowią żadnej nowości. Ich forma zdążyła wręcz ulec znacznym przemianom. Pierwsze spośród nich, jakie gdzieniegdzie można jeszcze zauważyć na naszych ulicach, wyglądają dziś po prostu topornie i niezbyt atrakcyjnie, budząc niekiedy wątpliwości co to tego, czy oznaczone za ich pomocą punkty handlowe bądź usługowe w ogóle jeszcze funkcjonują.

Coraz lepsze materiały pozwalają na wykonywanie jeszcze bardziej efektownych świecących szyldów, które jednocześnie pozostają niewzruszone wobec destrukcyjnej siły warunków atmosferycznych i upływającego czasu. Duże znaczenie ma oczywiście sposób podświetlenia. Rewolucja w tym zakresie, jaką przyniosło upowszechnienie się dużo doskonalszych niż dawniej diod LED powoduje, pozwala obniżyć pochłaniane przez kaseton koszty, oraz jeszcze mniej martwić się o ryzyko awarii czy uszkodzenia, o co w przypadku archaicznych świetlówek nie było trudno. Jego wymiana na nowy, wykonany z wykorzystaniem obecnych rozwiązań technicznych, w wielu przypadkach stanowi więc oczywistą potrzebę, a ci, którzy to zaniedbają, ryzykują końcowe miejsca w wyścigu o przykucie uwagi klienta, który swoje decyzje podejmuje nierzadko impulsywnie.

Wiemy, jak zadbać o każdy szczegół

Jedynym zadaniem, jakie spoczywa na naszych Klientach zamawiających u nas kasetony podświetlane, jest ustalenie i przygotowanie treści, jaka ma się na nich znajdować, a także wybór jednego z rodzajów oferowanych przez nas konstrukcji. Możemy bowiem przygotować zarówno dający wielką swobodę w zakresie ekspozycji grafiki kaseton z naciąganym na lico winylem, jak i z profili aluminiowych z licami z plexi, czy też niezwykle elegancki wykonany z dibondu, w którym wyfrezowane zostaną podświetlone od wewnątrz litery czy dowolne inne elementy graficzne. M.in. właśnie ta swoboda, z jaką mogą kształtować u nas swoje szyldy Klienci i jakość naszych wyrobów powoduje, że nie narzekamy z na ich brak. Z radością zmierzymy się jednak z zadaniami, jakie postawią przed nami wszyscy kolejni. Zapraszamy.

Podobne
artykuły